FC Barcelona

Novinky

Finále LMJe to tu! Ten kdo už se nemohl dočkat, se nakonec jen přeci dočkal! Už dnes vypukne finále Ligy Mistrů 2009, které se odehraje v Římě.
Radost hráčů při přebírání trofeje pro mistra La LigyFC Barcelona do zápasu nastoupila s hráči, kteří během sezony večně okupovali lavičku a proto není divu, že Blaugranas nedokázali vydolvoat tři body.
Barca - OsasunaS opožděním Vám dodáváme zahajovací sestavy FC Barcelony a hostující Osasunou Pamplona, kterou koučuje Camacho.
Už ve středu vypukne finále LMPřinášíme Vám novinky ohledně Iniesty a Thierryho Henryho. Nad oběma se totiž spekuluje zda-li ve středu nastoupí ve finále Ligy Mistrů, neboť je trápí zranění.
Dnes Nou Camp bude zaplněnDnes ve 21:00 FC Barcelona odehraje své 37.kolo. Předpokládá se, že před plný stadion Nou Campu nastoupí většina hráčů z lavičky, neboť Blaugranas už mají titul zajištěn.
Posledni komentare
23.05.2009 12:22:37: Alves je tiez zranenyyy
Nový domácí dres pro sezonu 09/10Přeci jenom jsem si stihl udělat čas na tento web a přináším Vám článek. FC Barcelona dnes oficiálně představila své nové dresy.
Mallorca - BarcaFC Barcelona sice vedla po první půli, ovšem ve druhé dva ihned inkasovala a domů odjíždí s prázdnou.
Olazabal v základní sestavěManzano i Guardiola už oznámili své zahajovací sestavy svých týmů.
1  
2  
3  
4  
5  
..  
10  
20  
..  
100  
..  
115  
 

Fotbalový Portál - vFotbal.cz

Design by: Rono. Stránky jsou dělané v prohlížeči Exploreru, jiným prohlížečům mohou nastávat problémy.