FC Barcelona

Novinky

Xavi (uprostřed) v souboji s hráči BilbaaFC Barcelona v sobotu vyhrála nad Athleticem Bilbao 2:0. V celém článku naleznete sedmminutové video z tohoto utkání.
Puyol (uprostřed) v souboji s hráči Athleticem BilbaoCarles Puyol musel ve 26.kole ke konci zápasu opustit hřiště, kvůli zranění. Puyol musel být odvezen ze hřiště na nosítkách a hned se podrobil vyšetření.
Blaugranas - BilbaoFC Barcelona velmi zaslouženě porazila na své mstadionu Bilbao 2:0 a díky ,,jen" remíze druhého Realu Madrid, má náskok už šesti bodový.
Goran Maric zajistil Barce Atlétic vítězstvíPo dlouhé době, Vám přinášíme článek ohledně zápasu Barcy Atlétic, výsledky z několika minulých zápasů Barcy ,,B" jsme Vám přinášeli v panelu Expres.
Guardiola na tiskové konferenciJosep Guardiola, jako každý jiný trenér, opět poskytl tiskovou konferneci ohledně nadcházejícího se utkání svého týmu.
Sobotní místo činu - Nou CampBlaugranas se po třech venkovních zápasech objeví opět před domácím publikem, tedy na Nou Campu, proti Athleticu Bilbao.
Stadon Mestalla - zde se odehraje finále Copa del ReyPoté co se, finalsty letošní Copa del Rey stali dva nejúspěšnější kluby v historii této soutěže, mluvilo se o tom, že se odehraje na Santiago Barnabeu.
Albert BotíaJosepu Guardiolovi budou v sobotu scházet hned čtyři obránci a tak má jednoho pozvat z Barcy Atlétic.
1  
..  
10  
..  
18  
19  
20  
21  
22  
..  
30  
40  
..  
100  
..  
115  
 

Fotbalový Portál - vFotbal.cz

Design by: Rono. Stránky jsou dělané v prohlížeči Exploreru, jiným prohlížečům mohou nastávat problémy.