FC Barcelona

Novinky

Hleb a FabregasAleksandr Hleb v rozhvooru pro deník SkySports, řekl že si přeje vidět Francesca Fabregase v kombinaci modro-červených dresů.
Nastoupí Messi proti Uruguay a Chile?Nedávno oběhla celý fotbalový svět zpráva, že Messi má potíže se svalem na levé noze.
Barca AtléticJak se dívám na komentáře na všelijakých českých stránkách o Barce, tak si přejí fanoušci výsledky nejenom z ,,A" týmu, ale i z ,,B" týmu. My jim toto přání budeme splňovat!
Budoucí budova pro mladíkyOficiální barcelonský web oznámil, že již je rozestavená budova, která bude patřit akademii ze zahraničí.
Messi bude reprezentovat ArgentinuNyní je repezentační přestávka a odehrávají se všlijaké mezinárodní zápasy, hlavně kvalifikace o postup na MS 2010 v JAR.
Pro Busquetse se též chystá nová smlouvaSportovní manažer Txiki Beguiristain prohlásil, že se chystají s hráči nové smlouvy, jako jsou Sergio Busquets či Samuel Eto'o a další.
Barca s Benidorm!Dnes se v Madridu losovalo první kolo Copa del Rey. Guardiola byl sám svědkem losování, když do Madridu zajel!
1  
..  
90  
100  
..  
113  
114  
115  
 

Fotbalový Portál - vFotbal.cz

Design by: Rono. Stránky jsou dělané v prohlížeči Exploreru, jiným prohlížečům mohou nastávat problémy.