FC Barcelona

Novinky

Zůstane Ribéry věrný Bayernu nebo ne?Generální manažer Bayernu Mnichov navrhl, že by byl ochoten prodat Francka Ribéryho, ale jen za bláznivou cenu.
Odejde Eto'o do Interu?Samuel Eto'o včera odletěl do Milána, kde má s Interem vyjednávat na přestupu z Barcelony do Interu Milán.
Zlatan IbrahimovičAgenta Zlatana Ibrahimoviče říká, že nebude žádný problém, aby Zlatan podepsal v Barce smlouvu, ale Inter by se musel rozhodnout zda ho prodá.

Joan LaportaPro Real Madrid neexistuje žádná šance, že by dokázali koupit z Barcelony Messiho nebo Iniestu podle prezidenta klubu Joana Laporty.

Přestoupí Forlán do Barcy?Určitě jste si všimli, že stránka nebyla dlouho aktualizována. Bylo to tím, že admin těchto stránek byl na soustředění v Itálii. Nyní Vám přinášíme souhrn co vše se stalo během těch dní.
Messi a Alves oslavujíFC Barcelone ve středu večer jasně porazila Manchester United a vyhrála celou soutěž Ligy Mistrů. Letos je to pro ní už třetí pohár. Video ze zápasu v celém článku..
Radost hráčů Barcy po vstřelené brance Eto'oaFC Barcelona to dokázala! Jako první španělský tým vyhrála v jedné sezoně treble, neboť včera vyhrála i ve finále Ligy Mistrů nad Manchesterem United 2:0.
Henry i Iniesta v základní sestavěMladý Josep Guardiola i velezkušený Sir Alex Ferguson už oznámili zahajovací sestavy svých týmů proti fnále Ligy Mistrů. Výkop je ve 20:45.
1  
2  
3  
4  
..  
10  
20  
..  
100  
..  
115  
 

Fotbalový Portál - vFotbal.cz

Design by: Rono. Stránky jsou dělané v prohlížeči Exploreru, jiným prohlížečům mohou nastávat problémy.