FC Barcelona

Novinky

Zpět v tréninku!

Mini EstadiBarcelonští fotbalisté jsou zpět v tréninku po dni volna. Někteří se vrací z reprezentačních srazů.
Tři nejbližší
Eto'o, Keita i Touré se vrátí již brzy do Barcelony, jelikož v plánu měli každá jejich reprezentace jeden zápas, který již odehráli o víkendu.

První trénink v týdnu
První trénink v současném týmu začal v 17:30 na Mini Estadi (viz. snímek). Od pondělí co čtvrtka první tým bude trénovat na Mini Estadi, ve čtvrtek na Nou Campu a v sobotu je odjezd na nedělní ligové utkání proti Athleticu Bilbao.

Třináct hráčů dále v reprezentaci
V úterý a ve středu odehrají barcelonští hráči osm utkání. Celkem hráčů z Barcy bude reprezentovat svoji zem 13 lidí. O víkendu jich hrálo dokonce 17, ale do Barcelony předčasně přijel Márquez, který ve středu nemůže nastoupit kvůli dvoum žlutým kartán a již zmiňovaní Keita, Eto'o a Touré.

Tři zápasy v úterý
Španělská reprezentace do 21let se utká s mládeži ze Švýcarska. Abidal s Henrym za Francii nastoupí v přáteláku proti Tunisku. Cáceres s Uruguay nastoupí proti Bolívii.

Pět ve středu
Messi nastoupí za Argentinu proti Chile. Brazílie s Alvesem proti Kolumbii. Španělsko proti Belgii. Assulin za Izrael do 21let, jeho tým čeká opět Itálie. Island v čele s Gudjohnsenem čeká tým z Makedonie.

Žádné komentáře
 

Fotbalový Portál - vFotbal.cz

Design by: Rono. Stránky jsou dělané v prohlížeči Exploreru, jiným prohlížečům mohou nastávat problémy.