FC Barcelona

Novinky

Shrnutí měsíce září a pol. října

FC BarcelonaPřipravil jsem pro Vás shrnutí po měsíci zaří a polovině října všech sportů Barcelony, např. Pozemní hokej, basketbal a další. Musím říci, že se nám daří!
Basketbal: Barcelonští basketbalisté nyní okupují nádhernou druhou příčku za Unicajou, která vede pouze o skóre. Nejvyšší soutěž basketbalistů ve Španělsku, má za sebou teprve dvě kola, jeliko zde sezona začala až od října.

Pozemní hokej: Minulý rok, Barca získala jen jeden titul a získali ho právě pozemní hokejisté. V této sezoně se jim daří stejně jako tu minulou a jsou na té nejlepší příčce co mohou být, tedy první. Nyní o víkendu se hraje páté kolo, které zatím odehrála pouze Barca, která dnes porazila Roncato 3:0!

Házená: V házenkářské soutěži je Barca opět suverenní, když zde okupuje první příčku! Hazenkáři Barcy získali již 12 bodů za 6 odehraných zápasů, tedy jsou zatím neporazitelní!

Futsal: Zde vidíme jediné zasotávání ze známých sportů FC Barcelona. Futsalisté katalánského velkoklubu jsou na sedmé pozici se stejným počtem bodů. Na první msíto ztrací pět bodů. Zde je odehráno pět kol.

Další shrnutí je na programu, 1.listopadu, tedy až skončí měsíc říjen!


Adam Papoušek
Zdroj: fcbarcelona.cat

Žádné komentáře
 

Fotbalový Portál - vFotbal.cz

Design by: Rono. Stránky jsou dělané v prohlížeči Exploreru, jiným prohlížečům mohou nastávat problémy.