FC Barcelona

Novinky

Shrnutí hráčů v repre..

Puyol vstřelil gól!Na programu je reprezentační přestávka, tedy víkendové a týdnové reprezentační zápasy.
Eto'o: Samuel Eto'o a jeho tým porazili Mauritius 5:0 a Etoö k tomu přispěl dvěma góly! jeden kamerunský ostrostřelec vstřelil ze značky pokutového kopu a jeden ze hry. Kamerun si tedy připisuje tři body.

Touré: Pobřeží Slonoviny, též nezaváhali a vyhráli 3:0 nad Madagaskarem. Velký podíl na vítězství měl Sanogo, jenž vstřelil dva góly.

Keita: Mali porazilo těsným výsledkem 2:1 reprezentaci Čadu. Keita vstřelil jeden gól za Mali! Druhý gól vstřelil Ndiaye, za Čad skóroval Dime.

Assulin: Talent z Barcelony, reprezentoval jednaadvacítku izraelské reprezentace, proti stejně věkové Itálii. Zápas skončil bezbrankovou remízou 0:0.

Busquets, Bojan, Piqué: Reprezentace do 21let Španělska si neporadila se Švýcarskem a prohrála 1:2, za Španělsko vstřelil gól právě Sergio Busquets!

Puyol, Iniesta, Xavi: Španělé si poradili s Estonskem a vyhráli zaslouženě 0:3. Puyol si na svůj účet připsal jeden gól, další góly vstřelili Juanito a David Villa.

Abidal, Henry: Francie v Rumunsku pouze remizovala 2:2 a Abidal ani Henry nevstřelili gól. Francie prohrávala 2:0, ale díky Ribérymu a Gourcuffovi vyrovnala!

Gujohnsen: Island nezvládl v Nizozemsku těžké utkání a prohrálo 2:0.

Messi: Leo nastoupil za argentinskou reprezentaci a vedl si opět dobře, připsal si jeden gól a na druhý gól Argentiny, který vstřelil Agüero přihrál. Za Uruguay skóroval Lugano.

Cáceres: Byl to právě on, kdo měl bránit útoka Messiho, ale nebyl lepší. Martín dovolil Messimu v osmé minutě skórovat, poté už byl lepší.

Alves: Dani nastoupil za Brazílii, jeho tým se utkal s Venzuelou. Brazilští fotbalisté si lahůdkově poradili se soupeřem a vstřelili mu čtyři góly a ani jeden neinkasovali.

Márquez: Rafa Márquez byl z jedním z šesti hráčů, kteří poznali o víkendu porážku, jeho tým selhal v Jamajce prohrál těsně 1:0 po gólu Fullera ze 14.minuty.

Fotbalový Portál - vFotbal.cz

Design by: Rono. Stránky jsou dělané v prohlížeči Exploreru, jiným prohlížečům mohou nastávat problémy.